USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apto 29 - Recem Construido Na Praia Grande Ubatuba Ubatuba Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Apto 29 - Recem Construido Na Praia Grande Ubatuba

Vroegtijdige boeking
2026-10-20
2026-10-21

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

14

Apto 29 - Recem Construido Na Praia Grande Ubatuba

 Wi-Fi

WiFi

 Eigen strand

Strandtoegang

 Airconditioning
 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Apto 29 - Recem Construido Na Praia Grande Ubatuba appartement is een geweldige verblijfsplaats in de wijk Praia Grande van Ubatuba op ongeveer 10-minuten rijafstand van het Praia das Toninhas. Bij het appartement zijn Wi-Fi evenals een privéparkeerplaats beschikbaar.

Dit appartement is gesitueerd binnen 2 km van het Praia Vermelha Do Centro en binnen 2,1 km van het Ubatuba aquarium.

De accommodatie heeft ook 1 badkamer.

Apto 29 - Recem Construido Na Praia Grande Ubatuba appartementen hebben onder andere een keuken-woonkamer voor self-catering.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Ubatuba Aquarium
    2,3 km
  • Praia Vermelha
    2,1 km
  • Praia Grande
    550 m
  • Luchthavens
  • Luchthaven São José dos Campos
    135 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan
  • Lift

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Strandtoegang
  • Barbecuefaciliteiten

Diensten

  • Wasserij

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 12:00 tot 23:00
Uitchecken: van 01:00 tot 09:00

Veelgestelde vragen

  • ❓

    Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apto 29 - Recem Construido Na Praia Grande Ubatuba appartement?

    Gasten van Apto 29 - Recem Construido Na Praia Grande Ubatuba appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Praia Sete Fontes, op ongeveer 10 minuten rijden. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Projeto TAMAR Ubatuba (3 km) en het Ubatuba aquarium (2 km).
  • ❓

    Vind ik een parkeerplaats in Apto 29 - Recem Construido Na Praia Grande Ubatuba appartement?

    Apto 29 - Recem Construido Na Praia Grande Ubatuba appartement heeft een privéparkeerplaats.
  • ❓

    Zijn huisdieren toegestaan in Apto 29 - Recem Construido Na Praia Grande Ubatuba appartement?

    De gasten kunnen met hun huisdieren in Apto 29 - Recem Construido Na Praia Grande Ubatuba appartement verblijven.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-10-20
2026-10-21

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Apto 29 - Recem Construido Na Praia Grande Ubatuba, Brazilië

Av. Wilson Abirached, 480 Apto 29, Ubatuba, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved